nawiewniki vent, czeladź, śląsk nawiewniki
Witamy na stronie VENT - Nawiewniki !
O firmie

Przedsiębiorstwo VENT powstało w 1999 roku i od samego początku swojego działania miało na celu wyspecjalizowanie się w zakresie montażu okiennych nawiewników powietrza.

Aby zapewnić komfort użytkowania oraz spełnić wymagania klientów posiadamy w swojej ofercie: Nawiewniki Ciśnieniowe, Automatyczne, Higrosterowane oraz poszerzyliśmy zakres naszej działalności o dystrybucje.

Podczas dwunastoletniej działalności VENT zrealizowała wiele projektów dotyczących modernizacji wentylacji i rozwiązywała problemy ściśle z tym związane dla np. CZSM z Czeladzi, GSM „Luiza” z Zabrza, HGSM z Katowic, TSM „Oskard” z Tych, ZBK Czeladź, Zabrzańska S.M .

W tym czasie VENT zetknęło się z wieloma problemami takimi jak zagrzybione lub zawilgocone mieszkania czy nawet tzw. zwrotne ciągi powietrza.

Aby zadowolić klientów jakością naszych usług, od początku zadbaliśmy o to by każdy nasz pracownik regularnie korzystał ze szkoleń i prezentacji w temacie wentylacji. Wszystko to przyczynia się do wysokich standardów obsługi klienta i udzielenia mu w razie potrzeby niezbędnych informacji.

Firma VENT posiada autoryzację firmy BREVIS i wyłączną dystrybucje m.in. na Górny Śląsk. Wieloletnie doświadczenie oraz produkty które uzyskały powodzenie przekonują o tym ze jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającym klientów.

VENT